Karrier

Karrier

Valósítsa meg nálunk karrierterveit!

Egyre bővülő bolthálózatunkba mindig szükség van a szakképzett munkaerőre. Kollégáink legfontosabb mozgatórugója az elkötelezettség, a felelősségtudat, a csapatszellem és a jó munkabírás, cserébe megfelelő munkakörülményeket, versenyképes bért és folyamatos fejlődést biztosítunk.

Kérjük, nézzen körbe aktuális ajánlataink között, amennyiben valamelyik nyitott pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát e-mailben a karrier@zpluszd.eu címre vagy kattintson a jelentkezés gombra.

IT Üzemeltetési munkatárs - Központi Iroda Budapest

Bezárás
Feladatok
  • Oracle adatbázisok felügyelete, üzemeltetése, karbantartása
    (Táblák optimalizálása adatbázis területen, Tárterületek ellenőrzése, tábla terek méreteinek karbantartása magas rendelkezésre állás biztosítása, adatbázis mentések kezelése)
  • Microsoft és Linux szerver operációs rendszerek napi üzemeltetési, adminisztrátori feladatainak ellátása
  • A központi IT infrastruktúra, SAN, LAN, WAN hálózat üzemeltetése
  • Notebook-ok, asztali gépek, mobil eszközök telepítése, software és hardware szintű karbantartása
  • Felhasználók által jelzett hibák kivizsgálása és megoldása
  • Informatikai fejlesztési projektekben való részvétel tervezési, implementálási, tesztelési területeken
Elvárások
  • Oracle adatbázisok üzemeltetésben szerzett több éves tapasztalat
  • Vállalati IT infrastruktúra üzemeltetés munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • Windows server, Exchange (O365), virtualizációs megoldások, Active Directory és hálózati adminisztrátori tapasztalat
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Hyper-V)
  • Adatközponti technológiák ismerete (SAN, NAS)
  • Hálózati eszközök, szerver operációs rendszerek vállalati szintű üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Megbízható, pontos és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló tanulásra való képesség
Amit kínálunk
    • stabil hátérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkavégzés
    • dinamikus, jó hangulatú, befogadó csapat
    • szektorspecifikus tapasztalatszerzési lehetőség (kis- és nagykereskedelem)
    • azonnali, munkakezdési lehetőség, versenyképes munkabér
Kérjük töltse ki az alábbi űrlapot!
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező